Şartlar ve Koşullar

Bir rezervasyon yaptığınızda bu sayfada anlatılan şartlar, koşullar ve her hizmetimizle ayrı ayrı bulunan açıklama ve özel durumlarıda okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Hizmet
Rezervasyonunuz, uygun tarih ve saatte hizmet olarak uygun durumda ise size sunulacaktır.. Herhangi bir aksaklıkta durum ile ilgili size mutlaka geri dönülür. Özel isteklerinizin olması halinde personellerimiz gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır. Otel odası, Restoran ve Havuz rezervasyonlarınız ayrı ayrı incelenecek ve size geri dönüş sağlanarak onayınız alındıktan sonra devreye girerek tamamlanacaktır.

Garanti Koşulları :
Hizmetlerimizin hepsi Ulaşım İnş.Tic.A.Ş. güvencesi ve garantisindedir.Yaşadığınız her türlü sorunu çözmek için hizmetinizdeyiz.

Vazgeçme:
Yapmış olduğunuz rezervasyon için internet sitemizden ödeme almadığımız için rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bizler sizleri her konuda bilgilendirmekteyiz, sizlerde vazgeçmeniz durumunda bilgi verirseniz seviniriz.Anlaşmazlık Durumlarında; Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile SATICI'nın yerleşim yerindeki (Ankara) Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.