havuz4     Hotel Ulaşan ANKARA için harika, benzersiz bir sayfiye alanıdır. Hava kirliliği, gürültü ve benzeri çevre sorunlarından tamamen uzakta  olup, doğanın kucağında Gölbaşı Mevkii'ndeki Mogan Gölünün romantik atmosferine  kurulmuştur.  Konya kara yolundan kolayca ulaşılan Ulaşan Hotel, kent merkezine 15.km, Esenboğa  Havaalanı'na  50 km uzaklıktadır. Geniş otoparkı ve 24 saat taksi servisi hizmetinizdedir.

     Hotel Ulaşan konuk odaları, çağdaş beğeniye uygun dekore edilmiştir. Toplam 4'ü suit olmak üzere 47 oda 102 yatak kapasitesi olup odalarımızda Cumba, telefon, radyo,televizyon, fön, sıcak ve soğuk su, banyo, wc, merkezi müzik bulunmaktadır. Odalarımızda wireless (kablosuz) internet hizmetide bulunmaktadır.
     Amanzara3NKARA'da, tek dünya standart ölçülerine uygun, bowling salonumuzda amerikan bar, kafeterya bilardo ve masa oyunları ile gününüzün stresini atmanız mümkündür.Açık yüzme havuzumuz ve saunada günün keyfini çıkarıp göl kenarında, bir sahil atmosferi  yaşamanız mümkündür. Loby katı değişik mimari tarzı amerikan barı ile sosyal aktivitenin odak noktasını oluşturur.

     Gala Restaurant :    300 Kişilik bu şık restaurant, öğlen ve akşam yemeği servisleri, özel toplantı ve kokteyller için göl manzaralı geniş terası ile birlikte zarif müzik dinlentisi sunmaktadır.

     Teras Restoran :    Panoramik göl manzaralı, dinlendirici atmosferiyle gün boyu konuklarımızın hizmetindedir.

 

Adres : Gölbaşı Konya Yolu 3.km No: 214 P.K.6. ANKARA
Email : info@ulasanhotel.com
Telefon 1 : +90 312 484 58 58
Telefon 2 : +90 532 525 53 94

Ankara Ulus Atatürk Bulvarı Ziraat Bankası önünden 150 nolu otobüs otelimizin önünde geçmektedir.