Dil Seçiniz - Language

Ulaşan Otel olarak,

Tüm personellerimiz, siz değerli müşterilerimizin misafir olduğunuz süre içerisinde memnuniyetinizi artırmak için gerekli çalışmaları sürekli yerine getirmektedir.

Gıda güvenlik ilkelerine uygun kaliteli ürünler sunmak ve otelimizin her yerinde hijyen şartlarını sağlamak her zaman önceliğimizdir.

Kanun ile belirlenen Yasal Gereklilere uygunluk da önceliklerimiz arasındadır.

Otelimizde iş güvenliği konusunda gerekli denetimler düzenli olarak yapılmaktadır.

Çevre kirliliğini önlemek ve doğayı korumak için gerekli önlemlere de her zaman dikkat etmekteyiz. Çevre düzenlemesi ve ağaç dikimi ile otelimizin etrafına katkı sağlamaktayız.

Enerji tasarrufu da önceliklerimiz arasındadır. Teknolojik ekipmanlarımızı da sürekli güncelleyerek,  personellerimizin de bilinçlenmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

2024 Ocak ayı içinde elektrikli araçlar için şarj istasyonumuz hizmete girmiştir.


Açık havuzumuzda engelli asansörümüz ile engelsiz yaşama destek sunmaktayız.


Sürdürülebilir turizm için gereklilikleri sürekli takip ederek ekonomimize ve çevremize katkımızı her daim sürdürmekteyiz.

1 engele sarj
e sarj u

Hotel Ulasan

reception1

Hotel Ulaşan ANKARA için harika, benzersiz bir sayfiye alanıdır. Hava kirliliği, gürültü ve benzeri çevre sorunlarından tamamen uzakta olup doğanın kucağında Gölbaşı mevkii'ndeki Mogan Gölünün romantik atmosferine kurulmuştur...

Hakkımızda

havuz4

Hotel Ulaşan konuk odaları, günümüze uygun dekore edilmiştir. Toplamda 4'ü suit olmak üzere 47 oda 102 yatak kapasitesi olup odalarımızda telefon, radyo, fön, lcd televizyon, sıcak su, banyo, wc bulunmaktadır.

Ulasım

mapb

Gölbaşı Konya Yolu 3.km No: 214 P.K.6. Konya kara yolundan kolayca ulaşılan Ulaşan Hotel, kent merkezine 15 km, Esenboğa  Havaalanı'na  50 km uzaklıktadır. Geniş otoparkı ve 24 saat taksi servisi hizmetinizdedir.