Dil Seçiniz - Language

havuz4Hotel Ulaşan ANKARA için harika, benzersiz bir sayfiye alanıdır. Hava kirliliği, gürültü ve benzeri çevre sorunlarından tamamen uzakta  olup, doğanın kucağında Gölbaşı Mevkii'ndeki Mogan Gölünün romantik atmosferine  kurulmuştur.  Konya kara yolundan kolayca ulaşılan Ulaşan Hotel, kent merkezine 15.km, Esenboğa  Havaalanı'na  50 km uzaklıktadır. Geniş otoparkı ve 24 saat taksi servisi hizmetinizdedir.

Hotel Ulaşan konuk odaları, çağdaş beğeniye uygun dekore edilmiştir. Toplam 4'ü suit olmak üzere 47 oda 102 yatak kapasitesi olup odalarımızda CUMBA, telefon, radyo,televizyon, fön, sıcak ve soğuk su, banyo, wc, merkezi müzik bulunmaktadır. Odalarımızda wireless (kablosuz) internet hizmetide bulunmaktadır.
Amanzara3NKARA'da, tek dünya standart ölçülerine uygun, bowling salonumuzda amerikan bar, kafeterya bilardo ve masa oyunları ile gününüzün stresini atmanız mümkündür.Açık yüzme havuzumuz ve saunada günün keyfini çıkarıp göl kenarında, bir sahil atmosferi  yaşamanız mümkündür. Loby katı değişik mimari tarzı amerikan barı ile sosyal aktivitenin odak noktasını oluşturur.

Gala Restaurant :    500 Kişilik bu şık restaurant, öğlen ve akşam yemeği servisleri, özel toplantı ve kokteyller için göl manzaralı geniş terası ile birlikte zarif müzik dinlentisi sunmaktadır.

Cafe le Journal :    Panoramik göl manzaralı, dinlendirici atmosferiyle gün boyu konuklarımızın hizmetindedir.

Hotel Ulasan

reception1

Hotel Ulaşan ANKARA için harika, benzersiz bir sayfiye alanıdır. Hava kirliliği, gürültü ve benzeri çevre sorunlarından tamamen uzakta olup doğanın kucağında Gölbaşı mevkii'ndeki Mogan Gölünün romantik atmosferine kurulmuştur...

Hakkımızda

havuz4

Hotel Ulaşan konuk odaları, günümüze uygun dekore edilmiştir. Toplamda 4'ü suit olmak üzere 47 oda 102 yatak kapasitesi olup odalarımızda telefon, radyo, fön, lcd televizyon, sıcak su, banyo, wc bulunmaktadır.

Ulasım

mapb

Gölbaşı Konya Yolu 3.km No: 214 P.K.6. Konya kara yolundan kolayca ulaşılan Ulaşan Hotel, kent merkezine 15 km, Esenboğa  Havaalanı'na  50 km uzaklıktadır. Geniş otoparkı ve 24 saat taksi servisi hizmetinizdedir.