Dil Seçiniz - Language

Hotel Ulaşan Ankaranın en güzel köşesi Gölbaşı Mevkiinde Mogan Gölüne bitişik olup Ankara şehir merkezine 23 Km Ankara Esenboğa Havaalanına 50 km uzaklıktadır.4 suit odası olan otelimiz,102 yataklı olup odalarımızda cumba, mini bar, telefon, LCD televizyon, fön, sıcak ve soğuk su, banyo, wc ve kablosuz internet bulunmaktatır. Otelimizde lobi, resepsiyon, bar, market, açık-kapalı restaurant, toplantı salonu, havuz, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, otopark, kiralık kasa, bowling salonu, bilardo, sauna, motokaravan park alanı bulunmaktadır. Canlı müzik programımız saat 20:30'da başlamaktadır.

Karavan Kampı için tesislerimizi sizing ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve size rahat bir konaklama sağlayacağınız şekilde tasarladık.

Elektrik - Su - Duşlar - Tuvaletler - Yüzme Havuzu - Kasa hizmetleri - Bulaşık yıkama ve yemek hazırlama tezgahları - Sağlık ve İlk Yardım kiti - Konkasörlü Telefon - Buzdolabı - Günün belirli saatlerinde servis imkanı -  Yukarıda belirtilen ücretsiz imkanların yanı sıra, aşağıdaki imkanları da çok uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Açık Büfe Kahvaltı - Öğle ve Akşam Yemeği - Taksi Servisi - Sauna - Bowling, Bilardo ve Masa Oyunları - Çamaşırhane ve Kuru Temizleme bulunmaktadır.

Hotel Ulasan

reception1

Hotel Ulaşan ANKARA için harika, benzersiz bir sayfiye alanıdır. Hava kirliliği, gürültü ve benzeri çevre sorunlarından tamamen uzakta olup doğanın kucağında Gölbaşı mevkii'ndeki Mogan Gölünün romantik atmosferine kurulmuştur...

Hakkımızda

havuz4

Hotel Ulaşan konuk odaları, günümüze uygun dekore edilmiştir. Toplamda 4'ü suit olmak üzere 47 oda 102 yatak kapasitesi olup odalarımızda telefon, radyo, fön, lcd televizyon, sıcak su, banyo, wc bulunmaktadır.

Ulasım

mapb

Gölbaşı Konya Yolu 3.km No: 214 P.K.6. Konya kara yolundan kolayca ulaşılan Ulaşan Hotel, kent merkezine 15 km, Esenboğa  Havaalanı'na  50 km uzaklıktadır. Geniş otoparkı ve 24 saat taksi servisi hizmetinizdedir.